Služby

Služby

Naši odborníci jsou připraveni najít pro Vás to nejvýhodnější řešení. Neváhejte nás kontaktovat!

IML technologie

IML (In-Mould Labelling) neboli Technologie vkládané etikety, při které je etiketa zalisovaná přímo do přepravky. To s sebou přináší delší životnost, větší atraktivitu designu celého produktu a díky ní se výsledný produkt stává výrazným nosičem vaší značky.

V České a Slovenské republice jsme jediná společnost, která IML technologii využívá.

Potisk
Pro vaše přepravky a obaly jsme schopni zajistit až 7-barevný potisk nebo můžete využít naši moderní automatickou vysokorychlostní potiskovací linku pro větší výrobní série.
Technické a zakázkové výlisky
Máme zkušenosti s lisováním, montážemi a kompletacemi technických a výlisků pro různá odvětví, jako např. vozíky pro logistiku, díly pro nábytkářský, spotřební nebo elektrotechnický průmysl.
Logistika
Potřebujete zajistit dopravu a expedici, připravit harmonogram závozů, uzpůsobit balení a dodávky vašim potřebám? Naše oddělení Logistiky a Expedice Vám jistě najde řešení.
Další služby
Jsme vám připraveni pomoci i v dalších oblastech, ať už se jedná o recyklaci starých přepravek, podporu při tvorbě designu, výkresovou dokumentaci, projektové řízení a mnoho dalšího.
Logistika

Potřebujete zajistit dopravu a expedici, připravit harmonogram závozů, uzpůsobit balení a dodávky vašim potřebám? Naše oddělení Logistiky a Expedice Vám jistě najde řešení.

Další služby

Jsme vám připraveni pomoci i v dalších oblastech, ať už se jedná o recyklaci starých přepravek, podporu při tvorbě designu, výkresovou dokumentaci, projektové řízení.a mnoho dalšího.

Výroba lisovacích nástrojů

Pokud potřebujete navrhnout, vyvinout, vyrobit lisovací nástroj (formu) až do velikosti 12t pro vstřikování plastových výlisků naše Nástrojárna je vám připravena nabídnout své služby.

Nabízíme také údržbu, modifikace, nebo uskladnění lisovaných nástrojů.

Pro bližší informace kontaktujte nastroje@alfaplastik.cz

Kontaktní formulář