Ochrana osobních údajů

Zásady zpracování osobních údajů

Sběr informací

Alfa Plastik, a.s., se sídlem Opavská 1435/45, 792 01 Bruntál, IČO 60793791, spisová značka B 1093/KSOS vedená u Krajského soudu v Ostravě, od Vás shromažďuje následující informace:

V kontaktním formuláři Vás žádáme o vyplnění jména a příjmení, emailu a telefonu pro možnost navázání kontaktu v případech obchodních a personálních.

Použití informací

Jakékoliv osobní údaje a informace, které od vás sbíráme, mohou být použity pro:

  • Poskytování marketingových služeb akciové společnosti Alfa Plastik, a.s.
  • Kontakt prostřednictvím e-mailu

Alfa Plastik, a.s. je jediným vlastníkem informací shromážděných na těchto stránkách. Vaše osobní údaje nebudou z žádného důvodu prodávány, vyměňovány, převáděny nebo poskytovány jakékoliv jiné společnosti.

Ochrana informací

Realizujeme celou řadu bezpečnostních opatření s cílem zajistit bezpečnost Vašich osobních údajů. Přístup k osobním údajům je udělen pouze zaměstnancům, kteří jej potřebují k výkonu práce (například účtování nebo komunikace s cílovou skupinou). Počítače sloužící k ukládání osobních údajů jsou uchovávány v bezpečném prostředí.

Odhlášení

Poskytnutou e-mailovou adresu používáme k zasílání marketingových informací. Pokud se kdykoliv budete chtít odhlásit od přijímání budoucích e-mailů, v dolní části každého e-mailu naleznete podrobný návod pro odhlášení.

Kontaktní informace

Pokud si myslíte, že Alfa Plastik, a.s. tyto Zásady nedodržela, obraťte se na nás prostřednictvím e-mailu obchod@alfaplastik.cz. V případě oprávněnosti Vaší stížnosti problém identifikujeme a co nejdříve vyřešíme.