Upravit stránku

Vše pro sklad, domácnost, školy, kuchyně a další

Plastové výlisky v oblasti spotřebního a užitného zboží jsou naší tradiční oblastí výroby. Jedná se o naše původní a osvědčené produkty s vysokou přidanou hodnotou a životností určené zejména pro sklady, dílnu, domácnost, hobby, stravovací a hotelové zařízení, kuchyně, instituce apod.

 

Nádoby

Nádoby najdou celou řadu využití. Od skladování a převozu různých sypkých či tekutých hmot až odpadní nádoby na různé druhy odpadního materiálu (dodáváme včetně víka). Odpadní nádoby máme k dispozici také v provedení medical, splňující náročnou certifikaci při používaní ve zdravotnických zařízeních a likvidaci spalováním. Specialní konstrukce víka zajišťuje bezpečí při manipulaci.

 

Klinik Box 30l
Klinik Box 60l
Nádoba 60l černá
1
Nádoba 60l červená
Nádoba 60l zelená
2
3

Skladovací boxy

Výrobky vhodné pro profesionální i hobby využití pro ve skladech, logistických centrech, dílnách apod. Široká nabídka velikostí, nosnosti od 3kg do 40kg. Umožňují uložení různorodých předmětů, lehký přístup, přehlednost a rozlišitelnost díky mnoha barevným variantám.

1
2
3

Domácí potřeby

Osvědčený design, tradice a kvalita, kterou potvrdila dlouhá historie výroby řady produktů pro domácnost. Rozmanitý sortiment, ve kterém najdete vše od tácku, přes koš na prádlo, mísy, dřezy až po konvičky a sportovní zboží.

1
2
3
4
5
6